CrossFit Senec

Address

Fučíkova 8, Senec, 903 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

CrossFit Senec bol od začiatkov INÝ. Vždy sme robili všetko INAK ako naša konkurencia a to je doteraz základom našej kultúry. INAK pre nás znamená vždy LEPŠIE. Nemusíme byť najväčší gym v Európe, stačí keď budeme INÝ ako všetky ostatné.

 

Naša CROSSFIT SENEC kultúra

Budovali sme a budujeme spoločenstvo ľudí na hodnotách ako je priateľstvo a rovnosť. popri tom robíme ľudí zdravšími a fyzicky zdatnejšími.   

Preto investujeme veľa energie do atmosféry a do systému, ktorý spoločne s tímom trénerov vytvárame.  Naši tréneri vedia všetko čo potrebujú na to, aby Vám pomohli vyriešiť  problémy s pohybom alebo kondíciou a dosiahnuť cieľ, kvôli ktorému ste k nám prišli. Na tréningoch vytvárajú zábavnú a náučnú atmosféru.

Možno si poviete, že akýkoľvek tréning si viete od-trénovať v inom gyme, no v iných gymoch nie sú naši tréneri. Naša vízia je byť INÝ- LEPŠÍ a túto víziu ponúkať aj naším členom.

Sme ochotní pustiť sa do akejkoľvek výzvy a dotiahnuť ju do úspešného konca. To, ako sa nám to darí, pochopíte hneď po otvorení dverí do CrossFit-u Senec. Prídete sa presvedčiť osobne.

 

INTENZÍVNY TRÉNING

Prvé výsledky už v priebehu 2-3 týždňov, ak budete dodržiavať pravidelný tréningový proces.

 

TRPEZLIVOSŤ

Netreba sa vzdať, ale treba myslieť pozitívne. Robíte to pre seba a to je ten najväčší bonus.

 

MOTIVÁCIA

Vidieť svoj pokrok Vás bude motivovať do ďalšieho tréningu.

 

Crossfit Senec

Cenník
8 VSTUPOV
55 €
12 VSTUPOV
60 €
MESAČNÝ NEOBMEDZENÝ + 1x Vstup do sauny zadarmo
75 €