City Gym Košice

Address

Povstania českého ľudu 1, Košice, 04022

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

City Gym Košice je miesto, kde sa stretáva zdravie, krása a kondícia.

V roku 2015 pre vás otvorili jedno z najväčších fitness centier na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Cieľom bolo sprístupniť ľudom fitness centrum aj na tomto sídlisku. Vďaka spokojným klientom a kvalitným trénerom sa im podarilo vybudovať v Košiciach silné meno. Do ponuky služieb zaradili aj skupinové cvičenia, zumbu a pilates. Záujem ľudí stále rástol a takto pokračovali do roku 2021.

V roku 2021 boli nútení fitness centrum zatvoriť pre škody spôsobené požiarom. Všetko ich úsilie smerovali do skvalitnenia fitness zariadenia a zväčšenia priestoru. City gym obohatili aj o boxovaciu zónu. Aktuálna rozloha fitness centra je 900 m2. Každý klient si nájde to svoje. Disponujú profesionálnym personálom, kvalitnými strojmi, recepciou s obsluhou a ponúkajú skupinové cvičenia. Fitness centrum sa stále rozrastá. Sledujú najnovšie trendy, podporujú klientov v súťažiach a dosahovaní ich cieľov a výsledkov.

Budúcnosť a vízia fitnescentra City Gym Košice

Ich služby neustále rozširujú a zdokonaľujú. V budúcnosti plánujú vybaviť priestory najmodernejšími strojmi, ktoré disponujú správnou biomechanikou. Tá je zodpovedná za správne držanie tela a správne prevedenie cviku.

Ich klientom poskytujú v City gym Košice iba kvalifikovaných trénerov, ktorí dbajú na individuálny prístup ku každému klientovi. Naučia svojich zákazníkov základy zdravého stravovania a tak prispejú k jeho návykom aby ho sprevádzali každý deň.

Veria, že si tu každý príde na to svoje. Pomôžu vám pri dosahovaní skvelých výsledkov a tešia sa na vašu návštevu.

 

City Gym fitnescentrum kosice
Cenník
Jednorazový vstup (maximálna doba 3h., iontový nápoj zdarma)
5 €
Virtuálny kredit (zvýhodnený vstup do 14:00 a počas víkendov, neobmedzená platnosť)
20 €
10 vstupová permanentka (platnosť 2 mesiace od zakúpenia, iontový nápoj zdarma)
40 €
Mesačná permanentka (neobmedzený vstup, iontový nápoj zdarma)
40 €
Zvýhodnená permanentka (platnosť 30 dní od zakúpenia, platí pre Študentov, ZŤP a dôchodcov s preukázaním platného dokladu, neobmedzený vstup, iontový nápoj zdarma)
33 €