Centrum Bea

Address

Horná 54, Banská Bystrica, 974 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Centrum Bea Banská Bystrica

Predstavím vám v krátkosti čo Centrum Bea (tak ho bežne voláme) je, a čo v ňom nájdete.

​Centrum zdravia, krásy a oddychu Bea vzniklo v roku 2003. Už z jeho názvu sa dozviete, že v ňom nájdete starostlivosť o zdravie, krásu a oddych veľmi potrebný v tejto dnešnej uponáhľanej dobe.

Táto doba prináša rôzne stresové situácie, ktoré nepriaznivo pôsobia na zdravie človeka. Nesprávna životospráva takisto nepridá ani na zdraví, ani na kráse. Všetci chceme byť zdraví, dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní.

Krása však vyžaruje zvnútra, a tú môžeme dosiahnuť keď doprajeme telu správne jedlo, pohyb a duši relax.

​V Centre Bea si môžete dopriať nielen relax a oddych pre dušu, ale aj cvičenie a rôzne procedúry, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nadbytočných tukov, kíl, centimetrov a celulitídy. V kombinácii s metódou účinného chudnutia, môžete ľahšie dosiahnuť krásne postavy, čo v konečnom dôsledku vedie k účinnému schudnutiu, spokojnosti a mnohokrát aj k šťastnejšiemu životu.

O kvalite služieb hovoria šťastné tváre a krásne telá klientok, ktoré pomocou služieb Centra Bea dosiahli svoj cieľ. Schudli, zbavili sa nadbytočných tukov, spevnili postavy, čo sa odrazilo aj na ich sebavedomí, spokojnosti a úsmeve na tvári.

​Aj vy si doprajte spevňujúce cvičenia na špeciálnych tvarujúcich strojoch - Shapemaster či Rolleticu. Jednotlivé problémové partie: zadok, bruško a stehná vám dopomôže
zoštíhliť elektrostimulátor – Full stimol. V oddychovej časti Centra Bea v príjemnom a útulnom prostredí si oddýchnete. Anticelulitídové zábaly vás okrem oddychu skrášlia a príjemný relax si môžete dopriať napríklad pri rôznych druhoch masáží. Veľmi príjemná je anticelulitídna masáž, ktorú majú klientky najradšej. Ďalšou relaxačnou a liečebnou procedúrou je magneter – terapia 21. storočia s 22 programami zameranými na najčastejšie zdravotné problémy mnohých ľudí.

Oddýchnuť si ešte môžete v Turbo soláriu, kde dodáte telu vitamín D a zároveň vaša pokožka dosiahne nádherný vzhľad, v Kaviarničke pri dobrej káve, čajíku alebo inom lahodnom a pritom nízkokalorickom nápoji.

Cenník
SHAPE MASTER cvičenie na rekondičných stoloch
Jednorazový vstup
7 €
Permanentka 5 cvičení
26 €
Permanentka 10 cvičení
48 €
Permanentka 15 cvičení
66 €
Permanentka 20 cvičení
80 €
Permanentka mesačná
70 €
Permanentka 10 cvičení + 10x10min rolletic alebo Permanentka 10 cvičení + 10 raňajky koktejl
68 €
Permanentka 10 cvičení - dôchodkyne, zťp
45 €
Permanentka 20 cvičení - dôchodkyne, zťp
75 €