Cactus Fitness

Address

Štefánikova 61, Bardejov, 085 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Cactus fitness

Fitness sú športové aktivity a celkový životný štýl, ktorý má za cieľ všeobecnú telesnú kondíciu, zdatnosť, zlepšenie držania tela a zlepšenie konceptu postavy pri súčasnom pôsobení na upevňovanie zdravia a rozvoj sily.

Naše cactus fitness centrum sme zmodernizovali a kompletne vybavili novými strojmi jednej z najlepších značiek pre fitness, TECHNOGYM. 

Príďte si zacvičiť medzi nás.

Sauna

Ste často chorý a je Vám zima aj v lete? Mame pre Vás riešenie. Saunovanie. Sauna pôsobí na naše zdravie, prispieva k vnútornej pohode a očisťuje organizmus. V našom Bar & Wellness ponúkame 2 druhy sáun:

Fínska sauna - má blahodárne účinky na naše zdravie a je výborná ako prevencia proti rôznym chorobám a zvyšuje odolnosť organizmu. Potením sa z tela vyplavujú všetky toxíny a následné ochladzovanie zvyšuje naše otužovanie. Sauna je vhodná pre tých, ktorí sa chcú o svoje telo starať – nie nadarmo sú ľudia z Fínska najzdravší ľudia na svete. Veď saunu vo Fínsku majú ľudia ako u nás obývačku..

Infra sauna - Infračervená energia produkovaná infračervenými lúčmi vylučuje z tela až 3x väčší obsah škodlivých látok v porovnaní s tradičnou saunou. Infračervené lúče pracujú s teplotou vzduchu v rozmedzí 30 - 60 °C, zatiaľ čo tradičná sauna pracuje s teplotou v rozmedzí 90 - 105 °C. Nižšie teploty vzduchu sú dôležité pre ľudí s vyšším kardiovaskulárnym rizikom, pretože toto riziko sa pri vysokých teplotách v tradičných saunách veľmi zvyšuje. Saunu môžu používať aj alergici, astmatici, kardiaci a ľudia s problémami s krvným tlakom.

 

Solárium

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV A opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné.

Tešíme sa na Vás :)

Cenník
Fitness
1 vstup
2.50 €
Mesačná pernamentka
20 €
Pemanentka 10 vstupov
20 €
Pemanentka 20 vstupov
36 €
Pemanentka 30 vstupov
45 €
Protein (podľa ponuky 30 g)
1,5 €
Carnitine/BCAA (podľa ponuky 60 ml)
2 €
Proteinová tyčinka (podľa ponuky)
2 €
Unisport drink (10 ml)
0,50 €
Sauna
Fínska sauna 1-4 osoby (90 min)
12 €
Infra sauna (30 min)
5 €
Požičanie plachty
0,70 €
Solárium
1 minúta
0,25 €
Pernamentka 50 minút
11 €
Pernamentka 100 minút
20 €