Body Sport Club

Address

Slovenského národného povstania 403/87, Krompachy, 053 42

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

BODY SPORT CLUB

Fitness centrum  Body sport club pozýva všetkých vyznávačov športu, ale aj tých čo potrebujú pohyb, získať kondíciu a zároveň posilniť telo aj ducha. Fitness centrum je vybavené modernými posilňovacími strojmi, kardio zónou a priestorom na aeróbne cvičenia. Svoje si u nás nájdu nielen skúsení, ale aj začiatočníci, ktorým rád poradí Náš vyškolený tréner. V našom Fitness bare Vám ponúkneme široký výber iontových nápojov, proteínových šejkov, sacharidov, spaľovačov tuku, fit tyčiniek a mnoho ďalších výživových doplnkov.

FITNESS ZÓNA

V našej fitness zóne na prízemí nájdete okrem klasických posilňovacích zariadení vysokej kvality, na ktorých si môžete precvičiť všetky svalové partie aj stroje od značky Hammer Strength , jednotky na americkom trhu. Na týchto strojoch môžete efektívne precvičiť chrbtové, prsné a brušné svalstvo, ramená aj zadné stehná. Hammer strength je biomechanicky najdokonalejším, patentmi chráneným systémom, ktorý je vhodný ako pre rekreačných cvičencov, tak aj pre profesionálnych „bodybuilderov“.

KARDIO ZÓNA

V „kardio zóne“ na poschodí sa nachádza široká ponuka „kardio zariadení“, na ktorých môžete spáliť prebytočný tuk, posilniť držanie tela - spevniť celé telo, posilniť svoj hlboký stabilizačný systém (CORE), zlepšiť svoju vytrvalosť a celkovú kondíciu. K dispozícií Vám sú bežecké pásy, eliptické trenažéry, stacionárne bicykle, veslovací trenažér, TRX lano, Fit lopta a boxovacie vrece.

PROFESIONÁLNE SOLÁRIUM

Unikátny dizajn 2-metrových XXL žiaroviek, navrhnutých špeciálne pre stojace soláriá, poskytuje optimálne rozloženie opaľovacích plynov a výnimočný výkon - 48 svietidiel 180W umožňuje skrátiť čas na opaľovanie len na 10 minút! Okrem toho je zariadenie vybavené najnovším systémom akrylových panelov CMC, ktorý zaručuje maximálnu ochranu pred slnkom a vylepšené 160W tlmivky ovládané mikroprocesorom.

SLOVÁ HLAVNÉHO TRÉNERA

Rozhodnutie vstúpiť do posilňovne je skvelým prvým krokom k zlepšeniu Vášho zdravia a kvality života. V BSC klube sme tu, aby sme Vám pomohli urobiť Vaše cvičenie efektívne a jednoduché. Už viac ako 6 rokov sa v BSC klube venujeme tomu, že poskytujeme ľuďom skvelý zážitok z kondície a pomáhame ľuďom so všetkými úrovňami fitness dosiahnuť svoje ciele.

Cenník
Permanentky
10 vstupová - Dospelý
30 €
Mesačná - Dospelý
30 €
Štvrťročná
80 €
Polročná
150 €
Ročná
290 €
10 vstupová - Študent/ ZŤP/ Ozbrojené zložky/ Požiarnik
25 €
Mesačná - Študent/ ZŤP/ Ozbrojené zložky/ Požiarnik
25 €
Mesačná permanentka + Nutričný plán + Cvičebný plán
60 €
Mesačná permanentka + Nutričný plán alebo Cvičebný plán
50 €
Nutričný plán + Cvičebný plán (bez permanentky)
50 €
Nutričný plán alebo Cvičebný plán
30 €
Osobný tréning 1 hodina, pre držiteľov permanentky
7 €
Osobný tréning 1 hodina, bez permanentky (cena nezahŕňa vstup)
10 €
10 Osobných tréningov, bez permanentky (cena nezahŕňa vstup)
90 €
10 Osobných tréningov, pre držiteľov permanentky
65 €
Osobný tréning 1 hodina,2 cvičiaci bez permanentky (cena nezahŕňa vstup)
15€/osoba
Osobný tréning 1 hodina, 2 cvičiaci pre držiteľov permanentky
10€/osoba
10 Osobných tréningov, 2 cvičiaci pre držiteľov permanentky
90€/osoba
10 Osobných tréningov, 2 cvičiaci bez permanentky (cena nezahŕňa vstup)
120€/osoba
*Ceny sú uvedené bez DPH