Black CrossGym

Address

E. B. Lukáča 1355/32, Komárno, 945 01

Topujte vašu prevádzku v rámci zoznamu športovísk vo vašom meste, jeho okolí a zvýšte tak počet platiacich zákazníkov.

Využite potenciál nášho portálu naplno

O fitnescentre

Black CrossGym Komárno

Sme komunita športujúcich, zdravo žijúcich ľudí v Komárne. V Black CrossGym-e sa môžeš stretnúť s tréningami Cross Training, Vzpieranie, TRX, Power Joga, Box, Spartan race tréningy (v príprave), ako aj s ďalšími inými aktivitami...  

Cross Training - funkčný tréning predstavuje cviky, ktoré majú priamu spojitosť s aktivitami a pohybmi z každodenného života. Sú to pohyby v prvom rade prirodzené - ide o univerzálne pohybové modely, naše telo ich pozná. Či chcete podávať vrcholové športové výkony,  alebo zdvihnúť svoje dieťa, ťažký nákup, zraneného kamaráta bez strachu o vlastné kĺby - funkčný tréning vás na tieto výzvy v živote pripraví. Robíme ľudí všestranných, funkčných, silných a zdravých.

Vykonávajú sa tu funkčné pohyby pri vysokej intenzite a využívajú sa:

  • cvičenia so závažím (drepy, mŕtve ťahy, vzpieračské cviky, tlaky na ramená)
  • gymnastické cvičenia (zhyby, kľuky, výskoky na bedňu, kruhy a iné cviky s vlastnou váhou tela)
  • cyklické pohyby aeróbneho charakteru (beh, preskoky švihadla, šprinty, veslovanie)

.... cvičenie + strava + regenerácia = Lepšie zdravie.....

Hlavné ciele Black CrossGym-u

  • upozornenie na dôležitosť pohybu ako aj správnej životosprávy
  • lepšie zdravie obyvateľstva
  • rozvoj telesnej kultúry
  • charitatívna podpora (zúčastňovanie sa charitatívnych akcií)
  • vytvorenie komunity ľudí, ktorí budú spolu cvičiť, tráviť čas, budú si vo všetkom nápomocní

Z našej histórie

Cvičiť sme ako skupina začali cross tréning tzv. funkčný - kondičný tréning a prekážkové behy Spartan race vo februári 2014, „figurovali“ sme pod názvom Savage Warriors. Tréningy  sme mali v telocvični na ZŠ ul Práce vyše 15mesiacov. Počas tohto obdobia k nám prichádzali noví členovia, vďaka ktorým sme sa rozrástli, postupom času sme zabezpečovali nové náradia-hračky na cvičenie. S novými vecami na cvičenie nám aj pomohlo pár jednotlivcov, týmto pádom by som sa im ešte raz chcel poďakovať. Ako čas plynul tým viac som rozmýšľal, že bude potrebné otvoriť vlastný „CrossGym“. Začal som začal hľadať vhodné miesto, objekt, kde bolo dôležité aby bolo aspoň 100m2 plocha na cvičenie, nejaká šatňa, základné sociálne miestnosti, aby bolo aj kde zaparkovať. Po dlhom hľadaní sme našli vhodný priestor a začali všetko pripravovať. Vyše 2 a pol mesiaca sme každý deň pracovali na vlastnom gyme, betónovali sme spodok časti, kde sa cvičí, čo je 125m2, prerábali sme 1miestnosť na mužskú a ženskú šatňu, búrali a stavali sme steny, aby sme mohli zabezpečiť mužské a ženské sprchy, WC, spravili sme pult, detský kútik, ako aj miesto na „pred“ a „po“ tréningové sedenia, ktoré som nazval „komfortná zóna“. Počas celého obdobia príprav, nám veľmi veľa pomáhali „členovia Savage Warriors“, bez ktorých by sme to neboli takto vedeli zvládnuť.

Cenník
Nieje k dispozícií